Zadzwoń do nas +48 794 771 880 lub +48 797 964 788

sprzedaz-tytan-dolnoslaskie

Tytan na zamówienie

Best Tytan jest międzynarodowym dostawcą tytanu w postaci blach, prętów (okrągłych, kwadratowych, płaskich, sześciokątnych), rur (ze szwem oraz bezszwowych), elementów złącznych (śruby, nakrętki, podkładki, pręty gwintowane), drutów spawalniczych, a także gotowych produktów wykonanych z tytanu. Zapewniamy naszym klientom możliwie najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania dla poszczególnych aplikacji.

Naszą mocną stroną jest szybki czas realizacji, konkurencyjne ceny oraz skuteczny kontakt.
Zapraszamy do składania zapytań ofertowych na interesujący Państwa asortyment.

Sprostamy każdemu zadaniu!

Co nas wyróżnia?

  • jakość dostarczanych materiałów: korzystamy ze sprawdzonych źródeł. Nasze produkty z tytanu pochodzą od najlepszych europejskich dostawców, posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty.
  • konkurencyjne ceny: analizujemy rynek dostawców na bieżąco, co pozwala nam pozyskiwać materiały tytanowe w najlepszych cenach.
  • możliwie najkrótsze terminy realizacji: standardowe materiały tytanowe staramy się mieć w ciągłym obrocie na magazynie, co pozwala na zorganizowanie dostawy w ciągu 2-3 dni roboczych. Pozostałe materiały pod indywidualne zamówienia klientów jesteśmy w stanie realizować w ciągu 7-10 dni roboczych.
  • przejrzyste oferty: przygotowywane przez nas wyceny są jasne i zrozumiałe dla każdego klienta.
  • profesjonalna obsługa: skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

W czym się specjalizujemy?

Naszą najmocniejszą stroną są dostawy elementów złącznych z tytanu, a także prętów okrągłych, kwadratowych, sześciokątnych oraz płaskich. Ponadto realizujemy sprzedaż rur okrągłych ze szwem oraz bezszwowych, blach i gotowych formatek tytanowych. Nie ograniczamy się jedynie do powyższych wyrobów i z przyjemnością przedstawimy nasze oferty na druty spawalnicze oraz produkty gotowe wykonane z dostępnych na rynku gatunków tytanu.

zobacz-oferte-tytan-sprzedaz-hurt-detal

Realizacje zamówień.

Dostawy realizujemy na terenie całej Europy za pośrednictwem firm kurierskich. W razie potrzeby organizujemy transporty dedykowane bezpośrednio pod wskazany adres.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych na interesujący Państwa asortyment.

mapa-polski-sprzedaz-tytanu-hurtowa